Çiftlik Ortaokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Rize Eğitim Kurumları  » Çiftlik Ortaokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Çiftlik Ortaokulu, Çiftlik Köyü No: 118 İyidere / Rize İyidere, Rize, Türkiye

Telefon: (464) 323 55 39 Faks:
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Çiftlik Ortaokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Çiftlik Ortaokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çiftlik Ortaokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Çiftlik Ortaokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Çiftlik Ortaokulu - İyidere Rize Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Çiftlik Ortaokulu - İyidere Rize Haritası" sayfasındasınız. Çiftlik Ortaokulu - İyidere Rize haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Çiftlik Ortaokulu - İyidere Rize Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Çiftlik Ortaokulu - İyidere Rize haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Çiftlik Ortaokulu - İyidere Rize Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı