Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

CEZAYİR DEMOKRATİK HALK CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Şehit Ersan Cad., No: 42, 06680 , Çankaya / ANKARA , Türkiye

Telefon: (0312) 468 77 19 - 428 80 37
Faks: (0312) 468 75 93

Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıCezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı