Brezilya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Brezilya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

BREZİLYA FEDERAL CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Reşit Galip Caddesi, İlkadım Sokağı, No:1 , 06700, G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 448 18 40 - 41-42-43
Faks: (312) 448 18 38

Brezilya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Brezilya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBrezilya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Brezilya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Brezilya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Brezilya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Brezilya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Brezilya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı