Bosna Hersek Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Bosna Hersek Büyükelçiliği Haritası

BOSNA HERSEK BÜYÜKELÇİLİĞİ, Turan Emeksiz Sokak, Park Blokları, B-Blok, No : 3/9-10, G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (0312) 427 36 02-03
Faks: (0312) 427 36 04

Bosna Hersek Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Bosna Hersek Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBosna Hersek Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bosna Hersek Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Bosna Hersek Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bosna Hersek Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bosna Hersek Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bosna Hersek Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı