Bahreyn Krallığı Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Bahreyn Krallığı Büyükelçiliği Haritası

BAHREYN KRALLIĞI BÜYÜKELÇİLİĞİ, İlkbahar Mahallesi, 606. Sokak, No:19 , Oran-Çankaya / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 491 26 55 - 491 26 56 - 491 26 58 - 491 26 59
Faks: (312) 491 26 76

Bahreyn Krallığı Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Bahreyn Krallığı Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBahreyn Krallığı Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bahreyn Krallığı Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Bahreyn Krallığı Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bahreyn Krallığı Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bahreyn Krallığı Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bahreyn Krallığı Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı