99 AKŞEMSETTİN MAHALLESİ - EMİNÖNÜ İETT Otobüs Sefer Saatleri, 99 Otobüsü Hareket Saatleri

Türkiye Haritası » İstanbul İETT Otobüs Seferleri Güzergahları  » 99 AKŞEMSETTİN MAHALLESİ - EMİNÖNÜ İETT Otobüs Sefer Saatleri


Kış döneminde otobüslerin duraklardan geçiş saatlerinde verilen saatlere göre + 5 ile 10 dakika arası sapmalar olabilmektedir.
99
AKŞEMSETTİN MAHALLESİ - EMİNÖNÜ
hattı
Gidiş-Dönüş sefer süresi: 100 Dakika

YEŞİLPINAR Kalkış SaatiEMİNÖNÜ Kalkış Saati
İş GünleriCumartesiPazar/Tatilİş GünleriCumartesiPazar/Tatil
A05:50AA05:50AA05:55AA06:30AA06:30AA06:50A
A06:05AA06:05A06:10A06:45AA06:45AA07:00A
06:1006:10A06:10A06:50A07:00A07:10
A06:20AA06:20A06:30A07:00A07:1007:25
06:3006:30A06:45A07:10A07:15AA07:35A
A06:35AA06:35A06:45A07:15A07:2007:40
06:4006:40A07:00A07:20X07:30XA07:50A
06:45X06:45X07:00A07:25A07:3507:55
A06:45A06:50A07:10A07:3007:40A08:00A
06:5007:0007:1007:35A07:45A08:05
07:00A07:00A07:20A07:40A07:5008:10
A07:00AA07:10AA07:20A07:4507:55A08:15A
A07:10A07:15A07:30AA07:55AA08:00AA08:20A
07:10A07:20AA07:40A08:00A08:10A08:25
A07:20AA07:30A07:40A08:06A08:15A08:35A
07:2007:3007:5008:12A08:25A08:40
07:30A07:40AA07:50AA08:20A08:30A08:50A
A07:30A07:42A08:00A08:25A08:35A09:00
A07:40AA07:52A08:05A08:30A08:42A09:10A
07:4207:5408:2008:40A08:49A09:15
A07:52AA08:05AA08:30AA08:45A08:56A09:30A
07:5408:0608:3008:50A09:06A09:35
A08:05AX08:15XA08:40AA09:00A09:13A09:40A
08:0608:1608:5009:0509:2309:50
08:1008:26A09:00A09:1309:28A10:00A
08:1608:3509:0509:1809:3310:10
A08:25AA08:35A09:2009:2409:3810:20
08:26A08:45AA09:20A09:3009:43A10:30A
A08:35A08:5009:3009:3709:4810:35
08:35A08:55AA09:35A09:4409:55A10:40A
A08:45A09:0509:5009:5110:02A10:50A
08:50A09:10AA09:50A09:5810:2011:00
A08:55A09:30A10:05A10:0510:30A11:10A
09:05A09:30A10:1010:1310:4011:20
A09:10A09:45A10:20A10:2010:47A11:30A
09:30A09:45A10:2510:3010:5411:35
A09:30A10:00A10:40A10:4011:01A11:50A
A09:45AA10:00A10:4010:4711:0811:55
09:4510:09A10:50A10:5411:15A12:00A
10:0010:1811:0011:0111:2512:10
A10:00A10:26A11:10A11:0811:35A12:20A
10:0910:3411:2011:1511:4512:30
10:1810:4211:3011:2511:5312:40
10:2610:50A11:40A11:3512:01A12:50A
10:3410:5811:5011:4512:0912:55
10:4211:06A11:55A11:5312:17A13:00A
10:5011:1412:1012:0112:25A13:10A
11:0011:30A12:10A12:1012:4513:20
11:1011:39A12:25A12:2012:54A13:30A
11:2011:4812:3012:3013:0313:40
11:3011:57A12:40A12:4013:12A13:50A
11:3912:0612:4512:5013:2113:55
11:4812:15A13:00A13:0013:30A14:05A
11:5712:2413:0013:1013:3914:15
12:0612:33A13:10A13:2013:48A14:20A
12:1512:4213:2013:3013:5714:30
12:2412:50A13:30A13:3914:06A14:40A
12:3312:5813:4013:4814:1514:50
12:4213:0613:5013:5714:2315:00
12:5013:14A14:00A14:0614:31A15:10A
12:5813:2214:1014:1514:3915:15
13:0613:30A14:10A14:2314:47A15:20A
13:1413:38A14:25A14:3114:55A15:30A
13:2213:5414:3014:3915:0915:40
13:3214:0314:4014:4715:18A15:50A
13:4214:12A14:40A14:5715:2716:00
13:5314:2114:5515:0815:36A16:10A
14:0314:30A14:55A15:1815:4516:15
14:1214:39A15:10A15:2715:54A16:25A
14:2114:4815:1015:3616:0316:35
14:3014:57A15:20A15:4516:12A16:40A
14:3915:0615:3015:5416:2116:50
14:4815:14A15:40A16:0316:30A17:00A
14:5715:2215:5016:1216:3917:10
15:0615:3016:1016:2116:4617:20
15:1415:38A16:20A16:3016:53A17:30A
15:2215:4616:3016:3917:0017:35
15:3015:54A16:35A16:4617:10A17:40A
15:3816:02A16:50A16:5317:20A17:50A
15:4616:1816:5517:0017:3018:00
15:5616:27A17:05A17:0717:40A18:10A
16:0616:3617:1017:1417:5018:20
16:1616:45A17:20A17:2118:00A18:30A
16:2716:5417:2517:3018:1018:40
16:3617:03A17:40A17:4018:18A18:50A
16:4517:1217:4017:5018:2618:55
16:5417:21A17:50A18:0018:34A19:00A
17:0317:3018:0018:1018:4219:10
17:1217:39A18:10A18:1818:49A19:20A
17:2117:4718:2018:2618:5619:30
17:3017:5418:3018:3419:0319:40
17:3918:01A18:40A18:4219:10A19:50A
17:4718:0818:5018:4919:2019:55
17:5418:16A18:55A18:5619:30A20:00A
18:0118:24A19:10A19:0319:4020:10
18:0818:4819:1019:1019:5020:20
18:1618:56A19:25A19:1720:00A20:30A
18:2419:0419:3019:2320:1020:40
18:3219:13A19:40A19:2920:20A20:50A
18:4819:2319:4519:3520:2920:55
18:5619:33A20:00A19:4520:39A21:10A
19:0419:4320:0519:5520:4921:15
19:1319:53A20:15A20:0520:59A21:20A
19:2320:0320:3020:1521:0921:30
19:3320:13A20:45A20:2521:20A21:45A
19:4320:2321:0020:3521:3022:00
19:5320:33A21:20A20:4521:40A22:20A
20:0320:4321:4020:5521:5022:40
20:1320:5522:0021:0522:0023:05
20:2321:1021:2522:20
20:3321:3021:3522:40
20:4321:5521:4523:05
20:5522:2021:5523:30
21:1022:05
21:3022:20
21:5522:40
22:2023:05
23:30

Not: YEŞİLPINARDAN KALKAN OTOLAR PAZAR GÜNÜ HARİÇ SAAT 10:00DAN
A HARFLİ SAATLERDE AKŞEMSETTİN DEN KALKAR.
A HARFLİ SAATLERDE AKŞEMSETTİN MAHALLESİNE ÇALIŞIR.
SONRA AKŞEMSETTİN MAHALLESİNDEN GEÇERLER.
X İŞARETLİ SAATLERDE ADLİYECİLER SİTESİNDEN KALKAR.

Altı-Çizgili ve Kırmızı Servisler ÖHO (Özel Halk Otobüsü) servisidir.

99 AKŞEMSETTİN MAHALLESİ - EMİNÖNÜ Otobüs Hattı Geçiş Güzergahı



99 AKŞEMSETTİN MAHALLESİ - EMİNÖNÜ Gidiş - Dönüş Güzergah Rotası Geçiş Durakları

Gidiş
Dönüş
Not: Otobüs seferlerinin duraklardan geçiş saatleri bilgi vermek amacıyla sitemizde yer almaktadır, otobüslerin hava şartları, trafik sıkışıklığı, kaza, arıza ve vb. şartlar gibi durak geçiş saatlerinde uyumsuzluklar olabilmektedir.




Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin Fiyatları



E-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı