Abha Şehir Haritası, Suudi Arabistan Uydu Görüntüsü, Yol Cadde Sokak Haritaları

Dünya Haritası  »  Suudi Arabistan Haritası  » Abha Şehir Haritası

Abha Şehir Haritası

 Abha
Yol Haritası Uydu Haritası Topografik Harita
Uydu görünümleri için Uydu Haritası Göster veya Karma Harita Göster, Sokak Haritası görünümü için Yol Sokak Haritası Göster alanına tıklayınız.

Abha için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 18° 13' 13¨ N Boylam: 42° 30' 29¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Abha Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 18.220221 Boylam: 42.50816 şeklindedir.


Abha Haritası Kullanımı

Şu an "Abha Haritası" sayfasındasınız. Abha haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Abha Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Abha haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Abha Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Abha Saat Kaç, Yerel Abha SaatiE-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı