Novi Pazar Şehir Haritası, Sırbistan Uydu Görüntüsü, Yol Cadde Sokak Haritaları

Dünya Haritası  »  Sırbistan Haritası  » Novi Pazar Şehir Haritası

Novi Pazar Şehir Haritası

 Novi Pazar
Yol Haritası Uydu Haritası Topografik Harita
Uydu görünümleri için Uydu Haritası Göster veya Karma Harita Göster, Sokak Haritası görünümü için Yol Sokak Haritası Göster alanına tıklayınız.

Novi Pazar için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 43° 8' 34¨ N Boylam: 20° 31' 2¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Novi Pazar Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 43.142872 Boylam: 20.51713 şeklindedir.


Novi Pazar Haritası Kullanımı

Şu an "Novi Pazar Haritası" sayfasındasınız. Novi Pazar haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Novi Pazar Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Novi Pazar haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Novi Pazar Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Novi Pazar Saat Kaç, Yerel Novi Pazar Saati

Sırbistan Türkiye Arası Yol Tarifi
» Novi Pazar ile Edirne Arası Yol Güzergahı Tarifi
» Novi Pazar ile İzmir Arası Yol Güzergahı Tarifi
» Novi Pazar ile İzmir Arası Yol Güzergahı Tarifi
» Novi Pazar ile Tekirdağ Arası Yol Güzergahı TarifiE-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı