Omsk Şehir Haritası, Rusya Uydu Görüntüsü, Yol Cadde Sokak Haritaları

Dünya Haritası  »  Rusya Haritası  » Omsk Şehir Haritası

Omsk Şehir Haritası

 Omsk
Yol Haritası Uydu Haritası Topografik Harita
Uydu görünümleri için Uydu Haritası Göster veya Karma Harita Göster, Sokak Haritası görünümü için Yol Sokak Haritası Göster alanına tıklayınız.

Omsk için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 54° 58' 60¨ N Boylam: 73° 22' 0¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Omsk Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 54.983333 Boylam: 73.366667 şeklindedir.


Omsk Haritası Kullanımı

Şu an "Omsk Haritası" sayfasındasınız. Omsk haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Omsk Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Omsk haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Omsk Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Omsk Saat Kaç, Yerel Omsk Saati
Omsk Gezilecek Önemli Tarihi Yerler
Rusya Türkiye Arası Yol TarifiE-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı