Novorossiysk Şehir Haritası, Rusya Uydu Görüntüsü, Yol Cadde Sokak Haritaları

Dünya Haritası  »  Rusya Haritası  » Novorossiysk Şehir Haritası

Novorossiysk Şehir Haritası

 Novorossiysk
Yol Haritası Uydu Haritası Topografik Harita
Uydu görünümleri için Uydu Haritası Göster veya Karma Harita Göster, Sokak Haritası görünümü için Yol Sokak Haritası Göster alanına tıklayınız.

Novorossiysk için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 44° 45' 10¨ N Boylam: 37° 46' 6¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Novorossiysk Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 44.752861 Boylam: 37.76831 şeklindedir.


Novorossiysk Haritası Kullanımı

Şu an "Novorossiysk Haritası" sayfasındasınız. Novorossiysk haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Novorossiysk Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Novorossiysk haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Novorossiysk Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Novorossiysk Saat Kaç, Yerel Novorossiysk Saati

Rusya Türkiye Arası Yol TarifiE-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı