Türgev Özel Bezm-i Alem Valide Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » İstanbul Öğrenci Yurtları  » Türgev Özel Bezm-i Alem Valide Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

TÜRGEV ÖZEL BEZM-İ ALEM VALİDE SULTAN YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Molla Gürani Mahallesi Kaptan Sinan Sokak No: 2 /yok Fatih , İstanbul
Telefon:

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Türgev Özel Bezm-i Alem Valide Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Molla Gürani Mahallesi Kaptan Sinan Sokak No: 2 /yok Fatih , İstanbul

Türgev Özel Bezm-i Alem Valide Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Türgev Özel Bezm-i Alem Valide Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Türgev Özel Bezm-i Alem Valide Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Türgev Özel Bezm-i Alem Valide Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Türgev Özel Bezm-i Alem Valide Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Türgev Özel Bezm-i Alem Valide Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı