Özelnurhayat Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » İstanbul Öğrenci Yurtları  » Özelnurhayat Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZELNURHAYAT YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Rasimpaşa Mahallesi Rıhtım Caddesi İskele Sokak No:86, Kadıköy, İstanbul
Telefon: 2123459000

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özelnurhayat Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Rasimpaşa Mahallesi Rıhtım Caddesi İskele Sokak No:86, Kadıköy, İstanbul

Özelnurhayat Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özelnurhayat Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özelnurhayat Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özelnurhayat Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özelnurhayat Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özelnurhayat Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı