Özelhacı Sevim Güngör Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » İstanbul Öğrenci Yurtları  » Özelhacı Sevim Güngör Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZELHACI SEVİM GÜNGÖR ORTAÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Sanayi Mahallesi Çaldıran Sok No:39 Güngören/ist., İstanbul
Telefon: 2126424246

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özelhacı Sevim Güngör Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Sanayi Mahallesi Çaldıran Sok No:39 Güngören/ist., İstanbul

Özelhacı Sevim Güngör Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özelhacı Sevim Güngör Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özelhacı Sevim Güngör Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özelhacı Sevim Güngör Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özelhacı Sevim Güngör Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özelhacı Sevim Güngör Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı