Özel Yıldız Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Çanakkale Öğrenci Yurtları  » Özel Yıldız Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL YILDIZ YÜKSEK ÖĞRETİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Namık Kemal Mahallesi Köprübaşı Caddesi No:47, Merkez, Çanakkale
Telefon: 2862120165

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Yıldız Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Namık Kemal Mahallesi Köprübaşı Caddesi No:47, Merkez, Çanakkale

Özel Yıldız Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Yıldız Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Yıldız Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Yıldız Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Yıldız Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Yıldız Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Kasko


Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı