Özel Yenibosna Elit Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » İstanbul Öğrenci Yurtları  » Özel Yenibosna Elit Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL YENİBOSNA ELİT YÜKSEKÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Sokak No: 48 Bahcelievler, İstanbul, Bahçelievler
Telefon:

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Yenibosna Elit Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Sokak No: 48 Bahcelievler, İstanbul, Bahçelievler

Özel Yenibosna Elit Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Yenibosna Elit Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Yenibosna Elit Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Yenibosna Elit Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Yenibosna Elit Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Yenibosna Elit Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı