Özel Türgev Fatma Göksu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » İstanbul Öğrenci Yurtları  » Özel Türgev Fatma Göksu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL TÜRGEV FATMA GÖKSU YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Muratreis Mahallesi Heyamolacı Çıkmazı Sokak No: 11 Üsküdar , İstanbul
Telefon: (216) 310 20 40

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Türgev Fatma Göksu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Muratreis Mahallesi Heyamolacı Çıkmazı Sokak No: 11 Üsküdar , İstanbul

Özel Türgev Fatma Göksu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Türgev Fatma Göksu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Türgev Fatma Göksu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Türgev Fatma Göksu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Türgev Fatma Göksu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Türgev Fatma Göksu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı