Özel Soğanlık Orta Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » İstanbul Öğrenci Yurtları  » Özel Soğanlık Orta Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL SOĞANLIK ORTA ÖĞRETİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Soğanlık Yeni Mahallesi Menderes Sokak No: 3 Kartal , İstanbul
Telefon: (216) 377 64 24

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Soğanlık Orta Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Soğanlık Yeni Mahallesi Menderes Sokak No: 3 Kartal , İstanbul

Özel Soğanlık Orta Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Soğanlık Orta Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Soğanlık Orta Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Soğanlık Orta Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Soğanlık Orta Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Soğanlık Orta Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı