Özel Republika Sefaköy Yükseköğretim Kız Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » İstanbul Öğrenci Yurtları  » Özel Republika Sefaköy Yükseköğretim Kız Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL REPUBLİKA SEFAKÖY YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Sefaköy Mahallesi Beşyol Mevkii Cami Sokak No:20, Küçükçekmece, İstanbul
Telefon: 2123183727

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Republika Sefaköy Yükseköğretim Kız Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Sefaköy Mahallesi Beşyol Mevkii Cami Sokak No:20, Küçükçekmece, İstanbul

Özel Republika Sefaköy Yükseköğretim Kız Erkek Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Republika Sefaköy Yükseköğretim Kız Erkek Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Republika Sefaköy Yükseköğretim Kız Erkek Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Republika Sefaköy Yükseköğretim Kız Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Republika Sefaköy Yükseköğretim Kız Erkek Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Republika Sefaköy Yükseköğretim Kız Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Kasko


Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı