Özel Oba Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Isparta Öğrenci Yurtları  » Özel Oba Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL OBA YÜKSEK ÖĞRETİM ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Kaş Yukarı Mh.harman Sk.no:13/15, Yalvaç, Isparta
Telefon: 2464417000

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Oba Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Kaş Yukarı Mh.harman Sk.no:13/15, Yalvaç, Isparta

Özel Oba Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Oba Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Oba Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Oba Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Oba Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Oba Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı