Özel Nazmiye Keleş Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » İstanbul Öğrenci Yurtları  » Özel Nazmiye Keleş Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL NAZMİYE KELEŞ ORTAÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Cennet Mahallesi Özen Sokak No: 14 Küçükcekmece, İstanbul, Küçükçekmece
Telefon: (212) 424 17 18

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Nazmiye Keleş Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Cennet Mahallesi Özen Sokak No: 14 Küçükcekmece, İstanbul, Küçükçekmece

Özel Nazmiye Keleş Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Nazmiye Keleş Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Nazmiye Keleş Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Nazmiye Keleş Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Nazmiye Keleş Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Nazmiye Keleş Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı