Özel İstanbul Yükseköğretim Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Aksaray Öğrenci Yurtları  » Özel İstanbul Yükseköğretim Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL İSTANBUL YÜKSEKÖĞRETİM ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Aratol Bahçeli Konya Caddesi No:82, Merkez, Aksaray
Telefon: 3822158484

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel İstanbul Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Aratol Bahçeli Konya Caddesi No:82, Merkez, Aksaray

Özel İstanbul Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel İstanbul Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel İstanbul Yükseköğretim Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel İstanbul Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel İstanbul Yükseköğretim Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel İstanbul Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı