Özel İlke Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Isparta Öğrenci Yurtları  » Özel İlke Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL İLKE YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Bahçelievler Mahallesi 143 Sokak No: 11 Merkez , Isparta
Telefon:

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel İlke Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Bahçelievler Mahallesi 143 Sokak No: 11 Merkez , Isparta

Özel İlke Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel İlke Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel İlke Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel İlke Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel İlke Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel İlke Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı