Özel Hicret Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Afyonkarahisar Öğrenci Yurtları  » Özel Hicret Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL HİCRET YÜKSEKÖĞRETİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: H.mustafa Man.değirmen Sokak No:9, Merkez, Afyonkarahisar
Telefon: 2722120936

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Hicret Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

H.mustafa Man.değirmen Sokak No:9, Merkez, Afyonkarahisar

Özel Hicret Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Hicret Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Hicret Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Hicret Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Hicret Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Hicret Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı