Özel Celalettin Tüfekçi Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » İstanbul Öğrenci Yurtları  » Özel Celalettin Tüfekçi Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL CELALETTİN TÜFEKÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Hacı Evhaddin Mahallesi Hacı Manav Sokak 24 Yedikule Fatih Tel: 530 73 08, İstanbul
Telefon: 0212 530 34 66

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Celalettin Tüfekçi Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Hacı Evhaddin Mahallesi Hacı Manav Sokak 24 Yedikule Fatih Tel: 530 73 08, İstanbul

Özel Celalettin Tüfekçi Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Celalettin Tüfekçi Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Celalettin Tüfekçi Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Celalettin Tüfekçi Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Celalettin Tüfekçi Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Celalettin Tüfekçi Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı