Özel Başak Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » İstanbul Öğrenci Yurtları  » Özel Başak Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL BAŞAK ORTAÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Başak Mahallesi Yıldırım Beyazıt Sokak No: 6 Başakşehir , İstanbul
Telefon: (212) 488 08 00

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Başak Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Başak Mahallesi Yıldırım Beyazıt Sokak No: 6 Başakşehir , İstanbul

Özel Başak Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Başak Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Başak Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Başak Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Başak Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Başak Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı