21.y.y.k.e.vakfı Özel Saniye Turaç Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » İstanbul Öğrenci Yurtları  » 21.y.y.k.e.vakfı Özel Saniye Turaç Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

21.Y.Y.K.E.VAKFI ÖZEL SANİYE TURAÇ YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Bozkurt Mahallesi Bilezikçi Sokak No: 27 Şişli , İstanbul
Telefon:

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


21.y.y.k.e.vakfı Özel Saniye Turaç Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Bozkurt Mahallesi Bilezikçi Sokak No: 27 Şişli , İstanbul

21.y.y.k.e.vakfı Özel Saniye Turaç Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "21.y.y.k.e.vakfı Özel Saniye Turaç Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. 21.y.y.k.e.vakfı Özel Saniye Turaç Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. 21.y.y.k.e.vakfı Özel Saniye Turaç Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de 21.y.y.k.e.vakfı Özel Saniye Turaç Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden 21.y.y.k.e.vakfı Özel Saniye Turaç Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı