Yivsiz Otomatik Av Tüfekleri

 TÜFEK MARKT bir Bilgin Av Bayii Girişimidir.
  Firma Adı :  Yivsiz Otomatik Av Tüfekleri
  Sektör :  Metal Sanayi
  Logo :  
Adres :  Üzümlü Mah. Yenibosna Sk, Beyşehir KONYA
  Semt :  Beyşehir
  İlçe :  Beyşehir
  İl / Şehir :  Konya
Telefon :  05316634439
Faks :  
Web Sitesi :   http://tufekmarkt.com
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Konya/Beyşehir Üzümlü kasabasında faaliyet gösteren firmamız sizler için kaliteli, uygun fiyatlı ve garantili ürünler üretmeyi ve ulaştırmayı amaç edinmiştir.
ARİES AV TÜFEKLERİ 22/10/2010 tarihinden itibaren Yaban Av Silah Sanayii Bünyesinde Yarı-Otomatik, Pompalı Gazlı Sistem ve Şarjörlü Av Tüfeği üretimine başladı. Son sistem teknolojileri kullanarak üretimlerini gerçekleştiren firmamızın önceliği, kaliteden ödün vermeden yüksek performanslı av tüfeklerini uygun fiyatlarla siz avcı ve atıcı dostlarımızla buluşturmaktır.

  İlgi Alanları :  Otomatik Av Tüfekleri | Şarjörlü Av Tüfekleri | Poze Av Tüfekleri | Pompalı Av Tüfekleri | Pompalı Av Tüfekleri |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıKasko


Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı