UMAY VETERİNER KLİNİĞİ

 Eryaman-Yeşilova Mahallesinde faaliyet göstermekte olan veteriner kliniğimiz, öncelikle patili dostlarımızın sağlıklı ve mutlu yaşamalarını amaçlamaktadır.
  Firma Adı :  UMAY VETERİNER KLİNİĞİ
  Sektör :  Veteriner
  Logo :  
Adres :  Eryaman, Yeşilova Mahallesi 4015. Cadde No:5/C Kayraloft, 06796 Etimesgut/Ankara
  Semt :  Eryaman
  İlçe :  Etimesgut
  İl / Şehir :  Ankara
Telefon :  05527142998
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.umayveteriner.com.tr/
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Yeşilova-Eryaman’da faaliyet göstermekte olan veteriner kliniğimiz, öncelikle dostlarımızın sağlıklı ve mutlu yaşamalarını amaçlamaktadır. Bu kapsamda sizlere ve dostlarınıza kaliteli ve yeterli hizmet verebilmek için hijyene, özenli tedavi ve bakıma önem vermekteyiz.

Eryaman Veteriner kliniğimizde; hemogram, dijital röntgen (CR), yoğun bakım ünitesi gibi birçok cihaz ve donanımımızla minik dostlarımızın her zaman yanındayız. Bu cihazlar ve uzman kadromuzla bize teslim ettiğiniz dostlarınızın sağlık ve refahını korumayı ve yükseltmeyi amaç edinmekteyiz.

Her zaman bilimi ve teknolojiyi referans alarak büyümek, üretmek ve gelişmek önceliklerimiz arasındadır. Yeni literatür bilgilerini de takip ederek güncel ve doğru bilgileri öğrenerek uygulamaya çalışmaktayız.

Hayvanseverlere her zaman kapılarımızın açık olduğunu vurgulayarak, değerli dostlarımızı Etimesgut Eryaman/Yeşilova’daki veteriner kliniğimize bekliyoruz…

  İlgi Alanları :  eryaman veteriner | etimesgut veteriner | sincan veteriner | elvankent veteriner | veteriner | veteriner kliniği | batıkent veteriner | en iyi veteriner |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2022, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı