Sürücü hayvancılık tarım zirai ürn. san. ve tic. ltd. şti.

 Süt Sağım Sistemleri ve Hayvancılık Ekipmanlarını satışını, kurulumunu ve danışmanlığını yapıyoruz.
  Firma Adı :  Sürücü hayvancılık tarım zirai ürn. san. ve tic. ltd. şti.
  Sektör :  Genel
  Logo :  
Adres :  Yeni Mah. Gülbaba Sok. No:2/225
  Semt :  Malkara
  İlçe :  Malkara
  İl / Şehir :  Tekirdağ
Telefon :  05333381566
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.mutluciftlikler.com
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Şirketimiz 2007 yılından itibaren tarım sektöründe yer almaktadır. İlk Büyükbaş hayvan çiftliğini Tekirdağ’da 450 Büyükbaş hayvan kapasitesiyle faaliyete başlamıştır. Şirketimiz yeni çiftlik yatırımlarıyla Kırklareli bölgesinde faaliyetine devam etmektedir. Tarım sektöründeki teknolojiye ve bilime inancından dolayı ülkemizde ilk olarak otomatik sağım sistemi yatırımını gerçekleştiren çiftliklerin başında gelmektedir. Elde ettiği bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde danışmanlık ve mimari hizmetler vermektedir. 2018 yılı itibariyle DeLaval firmasıyla beraber ortaklığa adım atmıştır.

DeLaval süt endüstrisi için süt sağım makineleri, otomatik süt sağım sistemi ve çözümleri konusunda dünya lideridir ve sürdürülebilir gıda üretimini mümkün kılarak süt kalitesi ve hayvan sağlığını garanti eder.

  İlgi Alanları :  süt sağım ekipmanları | otomatik sağım sistemleri |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı