Serpil Orman Okulları

 8 derslikten oluşan okul binamızın konumlandığı kampüsümüz 400 rakımda çam ve meşe ağaçlarının arasında, ormanın bir parçası niteliğinde…..
  Firma Adı :  Serpil Orman Okulları
  Sektör :  Özel Okullar
  Logo :  
Adres :  Emirler Mh. 3574 Sk. Kapı No: 16
  Semt :  Yenişehir
  İlçe :  İçel merkez
  İl / Şehir :  Mersin
Telefon :  0532 385 11 92
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.serpilormanokullari.k12.tr
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Okulun fiziksel koşullarında, eğitimin hedeflerine ulaşmasında önemli bir faktör olduğunu inancıyla benimsediğimiz bütünsel eğitim vizyonuna paralel bir mimari uygulanmıştır. Çocukların aracısız öğrenmesini sağlayan ve özgürce keşfetmesine imkân tanıyan zengin bir çevre yarattık. Sadece sınıfları değil, bahçeden kütüphaneye, atölyelerden kampüsün her bileşenini bir öğrenme ortamı olacak şekilde düzenledik.Okulu binası ve kampüsümüz ekolojik değerleri gözeten sürdürülebilir bir bakış açısıyla tasarlandı.

  İlgi Alanları :  orman okulları | orman okulu | ortaokul | özel orman okulu | ilkokul |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı