Se-Sa Deri

 Se-Sa Deri 1989 yılında, 1905 yılından beri deri sektörünün içinde olan Savranoğlu ailesinin üçüncü jenerasyonu tarafından kurulmuştur.
  Firma Adı :  Se-Sa Deri
  Sektör :  Deri
  Logo :  
Adres :  Mürselpaşa Bulvarı, 143 /A Kahramanlar /Konak/İzmir
  Semt :  Kahramanlar
  İlçe :  Konak
  İl / Şehir :  İzmir
Telefon :  0232 425 9511
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.sesaderi.com/
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Se-Sa Deri 1989 yılında, 1905 yılından beri deri sektörünün içinde olan Savranoğlu ailesinin üçüncü jenerasyonu tarafından kurulmuştur. Menemen Deri Serbest Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Se-Sa Deri ; ekolojik değerlere önem veren, çevreye saygılı, bilgisayar kontrollü son teknolojiye sahip olan üretim tesislerinde ham deriden bitmiş ürüne kadar bütün işlemleri kendi bünyesinde yapabilen ender firmalardan birisidir.
Bugün Se-Sa Deri uluslararası otomotiv iç döşeme derileri, mobilyalık deri (bunların kesilmiş kitleri ve kılıfları),uçak derisi, yat derisi ve giysilik deri üretimi konusunda uzmanlaşmıştır.

Vizyon: Dünyadaki en saygın otomotiv deri üreticilerinden biri olmaktır.
Misyon: Müşterilerimize en iyi fiyat ile en doğru zaman ve kalitede hizmet vermektir.

  İlgi Alanları :   |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı