Savranoğlu Deri

 SAVRANOĞLU DERİ, Merhum Sadık SAVRANOĞLU tarafından 1923 yılında İzmir Tire’de kuruldu. 1941 yılından sonra İzmir Yeşildere’deki adresinde faaliyetini sürdürdü. 3 yıllık bir ortaklıktan sonra 1966’da
  Firma Adı :  Savranoğlu Deri
  Sektör :  Deri
  Logo :  
Adres :  KAZIMPAŞA MAH.SALHANE MEVKİİ SEYREKKÖY CADDESİ.NO:73 35660 MENEMEN İZMİR
  Semt :  seyrekköy
  İlçe :  Menemen
  İl / Şehir :  İzmir
Telefon :  02328325100
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.kampana.com/tr/
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

SAVRANOĞLU DERİ A.Ş. 80 yıllık süreçte 3 kuşak boyunca geçmişten günümüze uzanan bilgi birikimiyle, bu sektörün öncüsü olarak devamlı yükselmektedir. Ham deri işleme faaliyetlerinde, her dönem dünyadaki son teknolojiyi takip etmekte, değişen Pazar koşullarında sürekli olarak kendini yenilemekte, kendi moda ve çizgisini yaratıp, dünya modasını yurt içi ve yurt dışındaki pazarlara sunabilmekte ve bu sayede de kulvarında modanın öncüsü olmayı sürdürmektedir.
SAVRANOĞLU DERİ A.Ş. günümüzün koşullarında, sektördeki piyasaya yön verebilen bir kurumdur. Sahip olduğu modern makineleri, üretim birimleri, laboratuvar ortamı, kendi bünyesinde var olan arıtma tesisi, deneyimli personeli ve yüksek işçi kapasitesiyle dünya standartlarındaki ürünlerini yurt içi ve yurt dışı müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.
SAVRANOĞLU DERİ A.Ş. üretimindeki kimyasal ham madde girdisini, dünyada bu alanın öncüsü olmuş firmalardan ithal yoluyla gerçekleştirmekte ve diğer teknolojik gelişmeleri ürünlerine yansıtarak kalite, renk ve modasıyla müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.
SAVRANOĞLU DERİ A.Ş. ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmak amacıyla, İSTANBUL, İTALYA, UKRAYNA, RUSYA ve ÇİN’de birçok katılımcı firmanın da yer aldığı fuarlara katılmaktadır.
SAVRANOĞLU DERİ A.Ş. ürünlerini diğer aile firması olan KAMPANA DERİ VE KÖSELE SAN. TİC. A.Ş. aracılığı ile dünya pazarlarına ihraç kayıtlı satışlar ile sunmaktadır. İhracatımızın yoğunluğunu RUSYA VE UZAK DOĞU ÜLKELERİ başta olmak üzere UKRAYNA, BULGARİSTAN, YUNANİSTAN, İSRAİL firmaları oluşturmaktadır. Son yıllarda ALMANYA ve HOLLANDA firmaları ile kurduğumuz bağlantılarla ihracatta Avrupa pazarında da pay sahibi olmaya başlamıştır.

  İlgi Alanları :   |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı