Reyhanlı Halı Yıkama

 Halı yıkama, battaniye ve koltuk yıkama, yün yıkama
  Firma Adı :  Reyhanlı Halı Yıkama
  Sektör :  Temizlik
  Logo :  
Adres :  Saçaklızade mah. 9. sok. no:2 KAHRAMANMARAŞ
  Semt :  Saçaklızade mah.
  İlçe :  Kahramanmaraş merkez
  İl / Şehir :  Kahramanmaraş
Telefon :  0344 221 54 19
Faks :  
Web Sitesi :   http://haliyikamakahramanmaras.com
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

01/03/2009 tarihinde kurulan Reyhanlı Halı Yıkama, hijyeni ve insan sağlığını ön planda tutarak Kahramanmaraş'ta hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana yenilikçi olan ve ileri teknolojiyi kullanan, sürekli kendini yenileyerek ve müşteri memnuniyetine önem vererek büyümektedir. Hizmet kapsamında, hijyenik koşullar ve kullandığı ileri teknolojiyle Kahramanmaraş'ta halı yıkama sektöründe ilk sırayı alarak Kahramanmaraş'ta öncü bir kuruluş olmuştur.

Reyhanlı Halı Yıkama 350 M² kapılı alanı, 200 M² açık alanı ile yıllık 100 bin parça halı yıkama kapasitesine sahiptir. Halılarınızı adresinizden alınır. Halılarınız hijyenik bir ortamda ve insan sağlığına zararlı kimyasal katkı maddeleri bulunmayan halı yıkama şampuanlarını kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınız yıkandıktan sonra halı kurutma makinesinde % 95'a kadar kurutulur. Açık ve kapalı mekanda tamamen kurutulduktan sonra, halılarınız ambalajlanarak adresinize teslim edilir.

  İlgi Alanları :  halı yıkama | kilim yıkama | battaniye yıkama | yün yıkama | overlok |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı