pi temizlik

 Firmamız ankara ili ilçe ve mahallelerinin tamamına hizmet vermektedir.
  Firma Adı :  pi temizlik
  Sektör :  Temizlik
  Logo :  
Adres :  Elvan Mahallesi, 1947. Sk. No:5, 06794 Etimesgut/Ankara
  Semt :  elvankent
  İlçe :  Etimesgut
  İl / Şehir :  Ankara
Telefon :  530 356 47 41
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.temizlikciankara.com
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

HAKKIMIZDA

Temizlik Ankara firması sektörde 25 yılı aşkın bir süredir Ankara’da temizlik ihtiyacı olan her müşterimize en kaliteli temizlik sunarak müşteri memnuniyetine üstün önem vermektedir. Firmamız temizlik faaliyetini yaparken insan sağlığına zarar verecek temizlik ürünlerini kullanmaz. Temizlik ihtiyacı olan siz değerli müşterilerimizi ailemizden biri olarak görür ve kaliteli temizlikten ödün vermez.

Temizlik Ankara firmamız hizmet bölgelerimiz; Altındağ, Balgat, Bağlıca, Çukurambar, Çayyolu, Çankaya, Dikmen, Demetevler, Etimesgut, Elvankent, Emirler, Emek, Maltepe, Konutkent, Batıkent, Yenimahalle, Ümitköy, Sincan ve Ankara’nın diğer ilçe ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Temizlik Ankara firmamızın faaliyetleri; Bina merdiven temizliği, Ev temizliği, Apartman temizliği, Villa temizliği, İşyeri temizliği, Ofis temizliği, İnşaat sonrası temizliği faaliyetinde bulunmaktadır.

Temizlik Ankara firmamızın hizmet politikası; müşterilerimize güvenilir personelle hizmet sunar, kaliteli temizlik hizmeti sunar, temizlik faaliyetini sürdürürken çalışanlarının ve müşterilerimizin hijyenine dikkat eder, temizlik personelleri işinde profesyonel kişilerden oluşur, kullandığı ürünlerde insan sağlığına zarar verecek ürünler kullanmaz, müşteri memnuniyetine öncelik verir.

Temizlik Ankara firmamızın vizyonu; müşterilerine daima kaliteli hizmet sunarak Ankara ilinde ve tüm ilçelerinde temizlik sektörün de güçlü temizlik kadrosuyla müşterilerinden aldığı güçle daha fazla mutlu müşteri kapasitesine ulaşmak, temizlik sunduğu insanların temizlik ihtiyaçlarını sorunsuz gidermek için yıllardır bu sektörü uzmanlaştığı sektör bilip devam etmiştir, ankara bölgesine temizlik konusunda hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

  İlgi Alanları :  bina temizlik | apartman temizlik | ofis temizlik | temizlik | işyeri temizlik | gündelikçi | temizliki | inşaat sonrası temizlik |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı