Peluş Oyuncak

 Peluş oyuncak toptan satış
  Firma Adı :  Peluş Oyuncak
  Sektör :  Alışveriş
  Logo :  
Adres :  Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Kat 4 pk., 34810 Beykoz/İstanbul
  Semt :  Kavacık
  İlçe :  Beykoz
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  0 541 679 05 13
Faks :  
Web Sitesi :   http://pelus-oyuncak.com/
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Halley Hediyelik Eşya ve Oyuncak Sanayi 1993 yılında bir alışveriş merkezinde perakende satışı ile başlayan serüvenimiz, oyuncak sektöründe AVM lerde ilk olarak öncülük yapmıştır. İlk başlarda sadece kendi ürün tedariki için üretim yapan firmamız ürünlerimizin yoğun beğeni toplaması üzerine üretim ve geliştirme kulvarlarını hızla genişletmiş ve bugünkü konumuna gelmiştir. Pelus Oyuncak imalatı konusunda 2000 yılından bu yana “Halley” markası adı altında üretimlerimiz devam etmektedir.her geçen gün artan yenilikçi ve insan sağlığını önemseyen kalitemiz ile peluş imalatı konusunda Adım adım yukarılara doğru tırmanmaktayız.

  İlgi Alanları :  Peluş oyuncak | Oyuncak ayı | Oyuncak Bebek | Oyuncak Hayvanlar |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı