Nokta Kokart

 2000 tarihinden beri faaliyet gösteren Nokta Plaket 2005 li yıllara doğru, Ar&Ge ve Teknolojiye yaptığı yatırımları sayesinde reklam sektörünün ileri gelen şirketleri arasında yerini almıştır.
  Firma Adı :  Nokta Kokart
  Sektör :  Reklam Promosyon
  Logo :  
Adres :  Zeyrek Mah. Hattat İzzet Sok. No:31/A Fatih / İstanbul
  Semt :  Zeyrek Mh.
  İlçe :  Fatih
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  0 212 532 32 37
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.noktakokart.com/
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

2000 tarihinden beri faaliyet gösteren Nokta Plaket 2005 li yıllara doğru, Ar&Ge ve Teknolojiye yaptığı yatırımları sayesinde reklam sektörünün ileri gelen şirketleri arasında yerini almıştır.


Şirket anlayışımız olan en yüksek kaliteyi en uygun fiyatlara sunma girişimlerimiz, siz değerli müşterilerimizin de katkılarıyla başarıya ulaşmıştır. Firmamızı diğer bir çok firmadan ayıran en temel özellik belki de reklamcılık sektöründe kalitenin ulaşılmaz olmadığını siz değerli müşterilerimize göstermemizdir. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız satışlarımızda, verdiğimiz güvence ve hizmetler bizim reklamcılık sektöründe kendimize olan güvenimizin göstergesidir.


Satış potansiyelini gün be gün arttıran ve lider olmayı hedefleyen Nokta Plaket ailesi olarak sizlere onlarca model ve seçenekli ürünler sunuyorak üretmeyi amaçlıyoruz. Tüm Ürün ve Modellerimize sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

  İlgi Alanları :  kokart | atatürk kokartı | yaka kokartı | rozet | buton rozet | iğneli rozet | magnet açacak | yaka rozeti |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı