Kitappaketi

 Sonuç Yayınları, Derece Yayınları, Tyt
  Firma Adı :  Kitappaketi
  Sektör :  Eğitim
  Logo :  
Adres :  Bahçekapı, No:51 2 1, 2453. Cadde, 06797 Etimesgut/Ankara
  Semt :  Etimesgut
  İlçe :  Etimesgut
  İl / Şehir :  Ankara
Telefon :  08504200696
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.kitappaketi.com
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Kitappaketi köklü bir şirket olan ve 2010 yılından belli hizmet vermekte olan ETKİN SONUÇ YAYINCILIK MATBAACILIK DAĞITIM EĞİTİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. tarafından 2019 yılında kurulmuştur.
2019 tarihinden bugüne kadar online kitap platformunda olmayı başaran bir firmayız.
Sizler sayesinde varlığını bu platformda sürdürebilen bir firma olarak sizlere en uygun fiyatları, kısa sürede ulaştırmak için işimizin başındayız.
E-Ticaret alışverişinde güvenilir bir firma olarak satışlarımız alternatif ödeme seçenekleriyle güvenilirliğini pekiştirmiştir.
Kitappaketi’nden satın alma mecburiyeti olmadan sıklıkla sitemizi ziyaret edebilir, mağazamızı tanıyabilir, dilediğinizde satın alabilirsiniz.
Bütün kitaplarımız MEB müfredatına uygun, kaliteli kitaplardır.Başarınızı daha üst noktalara taşımak için tüm gücümüzle burada olacağız.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
İyi alışverişler dileriz.

  İlgi Alanları :  Sonuç Yayınları | | Derece Yayınları | | Tyt |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2021, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı