Festival Yayla Doğal Gıda ve Ticaret Limited Şirketi

 Uzun yıllardır hizmet veren firmamız, İnşaat, Yapı ve Dekorasyon sektörünün bize kattığı tecrübe ile kaliteden ödün vermeyerek, kusursuz ve profesyonel hizmet anlayışını kural edindiğimiz firmamızda i
  Firma Adı :  Festival Yayla Doğal Gıda ve Ticaret Limited Şirketi
  Sektör :  İnşaat
  Logo :  
Adres :  Hürriyet Mahallesi Bursa Yalova Cad.No 56 Orhangazi Bursa
  Semt :  Orhangazi
  İlçe :  Orhangazi
  İl / Şehir :  Bursa
Telefon :  0532 3911334
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.festivalyapi.com
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

20 yıllık tecrübe, güven, kalite Festival Yapı’nın temel taşları. Festival Yapı edindiği tecrübe ve birikimler ile 2000 yılından itibaren insan odaklı kişiye özel yaşam alanları oluşturmaya odaklanmıştır. Projelerimizde özellikle insanı merkeze koyan bir anlayışı benimsedik.

Evini istediği kalitede teslim alan bir müşterimizin yüzündeki tebessüm, hayatta yapabileceğimiz en değerli şeylerden biridir. İşte biz; hayata anlam katan böylesine değerli şeyler için çalışıp inşa ediyoruz.

  İlgi Alanları :  anahtar teslim villa | 2021 villa modelleri | Villa modelleri |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2021, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı