ELAZIĞ META AQUA WATER REVERSE OSMOSİS SU ARITMA CİHAZLARI

 ELAZIĞ GENELİ SU ARITMA CİHAZLARI Reverse Osmosis Su Arıtma CihazıUlusal Hijyen Vakfı ‘nın Onayladığı Güvenilir Su Arıtma Cihazı Malatya su arıtma ABD merkezli Ulusal Hijyen Vakfı (NSF, bütün parç
  Firma Adı :  ELAZIĞ META AQUA WATER REVERSE OSMOSİS SU ARITMA CİHAZLARI
  Sektör :  Endüstriyel Su Arıtma
  Logo :  
Adres :  Valifahribey caddesi no 141 / A merkez Elazığ
  Semt :  Merkez
  İlçe :  Elazığ merkez
  İl / Şehir :  Elazığ
Telefon :  05445466954
Faks :  05445466954
Web Sitesi :   http://www.metasuaritma.com
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

ELAZIĞ GENELİ SU ARITMA CİHAZLARI
Reverse Osmosis Su Arıtma CihazıUlusal Hijyen Vakfı ‘nın Onayladığı Güvenilir Su Arıtma Cihazı Malatya su arıtma
ABD merkezli Ulusal Hijyen Vakfı (NSF, bütün parçaları hijyenik özelliğe sahip) tarafından belgelenen malatya su arıtma Su Arıtma Cihazı; içerisinde yer alan Sediment Filtre, Granül Aktif Karbon Filtre, Blok Karbon Filtre, Membarn Filtre ile şebeke suyunu çamur, tortu, pas, kum, toz, kötü koku vs.’den arındırır. Mineralli Karbon Filtre sayesinde de temiz suya musluktan akmadan önce mineral takviyesi yaparak suyu zenginleştirir. pH oranını düzenleyerek, musluk suyunu içme suyuna dönüştürür.
Son Teknoloji Ters Osmoz ile Her zaman Taze Su
Şebeke suyunu temiz, sağlıklı ve lezzetli içme suyu haline getirebilmek için en iyi ve en etkili yöntem Ters Osmoz (reverse osmosis)’dur. Ters Ozmos filtrenin gözenekleri, sadece su moleküllerinin geçebileceği kadar küçüktür. Bu sayede sudaki tüm zararlı kimyasallar, bakteriler, parazitler, virüsler temizlenir. Malatya Su Arıtma Cihazı, (ters osmoz) reverse osmos teknolojisi ile temiz, mineral değeri yüksek, sağlıklı suyu, evlerin mutfaklarından içime ya da kullanıma hazır olarak kolayca ulaştırır.
Her Aşamada Kalite ve Hijyen
Malatya Su Arıtma Cihazı’nın uzun ömürlü olması, şık tasarımı ve kolay kullanımının dışında kullanılan tüm parçalar kaliteli, dayanıklı ve hijyenik malzemelerden üretilmiştir. Ürünün kalitesi kullanıcı sağlığı için son derece önem taşır Malatya Su Arıtma Cihazı ile şebeke suyunun sağlıklı, içilebilir suya dönüştürülmesi 5 farklı filtreleme sisteminden geçerek sağlanır.
Sediment Ön Filtre, kaba kirleri toplar.
Aktif Karbon Filtre, klor ve diğer gazları tutar, suya berraklık verir.
Blok Karbon Filtre, GAC filtreye ilave ikinci bir karbon filtredir. Gelen suyu membrana girecek hale getirir. En ince partikülleri tutar.
Membran, ters osmoz (reverse osmosis) sisteminin kalbidir. Su molekülleri hariç su içindeki tüm olumsuz unsurları ayrıştırır.
Son Karbon Filtre, suya lezzet verir, tankta oluşabilecek kokuyu alır.

20 yılı aşkındır Sağlıklı Su Arıtıyoruz
Malatya su arıtma sürdürülebilir, çevreye duyarlı, insan sağlığına katkı sağlayacak su arıtma cihazları üretir Malatya Su arıtma Cihazı kullanarak, daha az plastik şişe, damacana kullanılmasına ya da daha fazla plastik madde üretilmesinin önüne geçilir. Çevre temizliğine katkı sağlar.

Plastik şişe ve damacanalardan tüketilen suyun insan sağlığına yansıttığı olumsuz etkileri sayesinde su insanlar üzerinde gerçek fonksiyonlarını yerine getiremiyor. İnsan yaşamında besinleri ve oksijeni organlara taşımak, vücut ısısını dengelemek, metabolizmayı düzenlemek, vücuttaki toksik maddelerin atılmasını sağlamak ve enfeksiyonlarla savaşmak gibi birçok önemli görev üstlenen suyun, bu görevlerini yerine getirebilmesi için aynı zamanda sağlıklı olması gerekir. Kaliteli su konusunda çözüm üreten Malatya Su Arıtma Cihazı, suda bulunan kirleticilerin tamamını geliştirdiği teknoloji ve tecrübesi ile ayrıştırdığı için sağlıklı ve içerken keyif alınacak lezzetli bir su elde eder.
Modellerimiz

• Tezgah altı su arıtma
• Sanayi tipi su arıtma
• Endüstriyel su artma
• Malatya su arıtma Ödüllerimiz
Türkiye / 2010 Tasarım Ödülü Design Turkey
ABD/2016 Tasarım Ödülü Good Design
NSF Sertifikalı
İletişim 0544 546 6 954
E-BültenE-Bültenimize kaydolun kampanya ve duyurularımızdan ilk sizin haberiniz olsun.
Su arıtma montaj
Su arıtma satış pazarlama
Su arıtma teknik servis Aritma Filtre
Firma Profili : Arıtma Cihazı, Arıtma Cihazı Filtresi, Arıtma Cihazı Teknik Servis, Kayseri Arıtma, Arıtma Filtre, Tezgah Altı Su Arıtma, İçme Suyu Arıtma Cihazı, Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri, Membran Filtre http://www.cebilionaritmasistemleri.com iletişim 0544 546 6 954
Ürünler : Arıtma Cihazı, Arıtma Cihazı Filtresi, Arıtma Cihazı Teknik Servis, Kayseri Arıtma, Arıtma Filtre, Tezgah Altı Su Arıtma, İçme Suyu Arıtma Cihazı, Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri, Membran Filtre

  İlgi Alanları :  Elazığ su arıtma | Elazığ su arıtıcı firması | Elazığ arıtma firması | Elazığ su arıtma servis | Elazığ arıtıcı montaj | Elazığda arıtma filtre de | Elazığda en yakın su arıt | Elazığ aqua water su arıt |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı