EKİNT ELEKTRONİK TİCARET OTOMOTİV İTHLT VE İHRCT LTD. ŞTİ.

 Dünyaya açılmak için firsatabak.com.tr web adresini ziyaret etmelisin.
  Firma Adı :  EKİNT ELEKTRONİK TİCARET OTOMOTİV İTHLT VE İHRCT LTD. ŞTİ.
  Sektör :  Gümrük
  Logo :  
Adres :  Altay Mah. Orhan Bey Cad. Ata Yıldız Plaza No:1 Daire:20
  Semt :  Etimesgut
  İlçe :  Etimesgut
  İl / Şehir :  Ankara
Telefon :  08503070535
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.firsatabak.com.tr
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

E-Kint Business Türkiye olarak el emeği ile üretim yapan esnaflarımızla 21.yüzyılın ticaret araçları olan e-ihracat ve e-ticaret platformalarıyla tanıştırmayı kendimize amaç edindik ve ülkemize borç bildik. 2002 Yılında Almanya'da kurulan Kint Lojistik GmbH iştiraki olarak Türkiye'de 2020 yılında faaliyetlerine başlayan E-KİNT BUSİNESS, wwww.firsatabak.com.tr alışveriş platformuyla el emeği ile hayatlarını kazanan zanaatkar esnafımızla tüketicileri buluşturmayı amaç edinmektedir. E-Kint Business olarak Türkiye'de faaliyet gösteren Diger pazar platformlarından faklı olarak ülke dışında faaliyet gösteren, Rusya'da Ozon, Avrupa, Amerika,Avusturalya da Amazon, yine Avrupa'da ebay pazar yerlerine ortaklaşa entekre edilmiş, Güçlü platform sistemimizle faaliyet göstermektedir.

Amacımız Esnafımıza DÜŞÜK KOMİSYON ile daha YÜKSEK KAZANÇ getirisi imkanı sunmak ve ülkemize daha fazla döviz girdisi saglamaktır.E-Kint Business Ltd şti ,Yurt içinde yaptığı diger yatırımlarlada Doğal Ahşap oyuncak imalatı,Hakiki deri çanta imalatı,Gümüş tasarım imalatı ve Kanvas 3D Tablo imalatı ilede ülkemizde istihdama katkıda bulunmaktadır. Firmamız hakkında detaylı bilgiyi edinmek, ürünlerinizin www.firsatabak.com.tr de Yurt içinde ve Yurt dışında satışa sunulmasını talep etmek için bizimle 08503070535 numaralı telefondan iletişime geçebilir veya www.ekintbusiness.com'dan mesajınızı iletebilirsiniz.

Ayrıca firsatabak.com.tr sitemizden mağazanızı açarak, bu imkanlardan yararlanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

  İlgi Alanları :  e-ticaret | e-ihracat | EKİNT ELEKTRONİK TİCARET | firsatabak | EKİNT ELEKTRONİK TİCARET | EKİNT ELEKTRONİK TİCARET | EKİNT ELEKTRONİK TİCARET | EKİNT ELEKTRONİK TİCARET |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2021, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı