Düğün Mekanları ve Düğün Salonları

 İstanbuldaki uygun düğün mekanları, düğün salonları, nişan mekanları, davet mekanı, kır düğünü, tekne düğünü seçenekleri Hangi Düğün sitemizde bir araya geldi.
  Firma Adı :  Düğün Mekanları ve Düğün Salonları
  Sektör :  Düğün Salonu
  Logo :  
Adres :  Mehmet Nesih Özmen Mh., Kestane Sk No:11
  Semt :  Merter
  İlçe :  Güngören
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  0850 265 0 450
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.hangidugun.com
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Hangidüğün.com ticari kaygılardan öte kurulmuş bir sitedir. Amacımız düğün mekanları ve düğün yapacak çiftler arasında bir köprü görevi görmektir.

İnsan ömrünün en güzel anılarından olan bu süreci bir site üzerinden yürütme fikri bizi çok heyecanlandırdı, bundan 10 yıl sonra bizim sayemizde istedikleri düğün mekanına ulaşıp hayallerindeki düğünü yapacak onbinlerce,yüzbinlerce çiftin olacağı fikri işimize dört elden çok daha fazlasıya yüreğimizle sarılmaya itti bizi.

Yeni evlenecek çiftlerin çıktığı bu yolda onlara yardımcı olma arzusu bizim için bütün maddi kaygılardan önce gelmektedir. Biz size düğün sürecinizde ihtiyacınız olan bütün alternatifleri sunuyoruz.
21.yüzyılın en büyük iletişim platformu olan internet aleminde karşılıklı iletişim süreci oluşturarak düğün mekanlarına da kendilerini tanıtma olanağı tanımaktayız.

Mekan işletmecileri açısından da uzun ve pahalı reklam süreçlerini hızlı ve uygun hale getiriyoruz.
Yüzlerce düğün mekanını tanıtırken evlenecek çiftlere de zaman kazandırıyoruz.

  İlgi Alanları :  düğün | en uygun düğün mekanları | düğün mekanları | düğün salonları | kır düğünü | nişan mekanları | tekne düğünü | kır düğünü mekanları |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı