DOĞUŞ İŞİTME MERKEZİ

 "DOĞUŞ MEDİKAL LTD ŞTİ . "olarak genç ve profesyonel çalışma kadromuzla Türkiye’de 1984 yılından beri işitme cihazlarının ithalat, ihracat Üretim ve satışını yapmaktayız. Samsun'da 1984 yılında tic
  Firma Adı :  DOĞUŞ İŞİTME MERKEZİ
  Sektör :  Sağlık
  Logo :  
Adres :  KALE MAH OSMANİYE CAD 8/1
  Semt :  İLKADIM
  İlçe :  Samsun merkez
  İl / Şehir :  Samsun
Telefon :  444 6 871
Faks :  03624317335
Web Sitesi :   http://www.halkisitme.com
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

"DOĞUŞ MEDİKAL LTD ŞTİ . "olarak genç ve profesyonel çalışma kadromuzla Türkiye’de 1984 yılından beri işitme cihazlarının ithalat, ihracat Üretim ve satışını yapmaktayız.

Samsun'da 1984 yılında ticari hayatına başlayan Firmamız Tıbbi Cihaz sektöründeki tecrübe ve deneyimini, 2009 Yılında LORECa® Marka işitme cihazı,Odyometre,Timpanometre cihazlarının üretimi, 2011 Yılında Dünya Pazarının En Büyük Üretici Firmaları ile OEM ve OBL Ortak Yatırım Anlaşması İmzalayarak sektöre bir renk katmıştır.

Samsun’daki Genel Müdürlüğümüze ek olarak, 9 şubemiz bulunmaktadır., bu illerin dışında 125 ilde kurulmuş olan bayi teşkilatımız ile tüm Türkiye’ye ve Dünya'ya hizmet vermekteyiz.

Türkiye’de kurulduğu yıldan itibaren kaliteden ödün vermeden müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarını sürdüren firmamız, bu yıllar boyunca Dünya’nın önde gelen işitme cihazı markalarının distribütörlüğünü üstlenmiştir.

Firmamız, müşterilerine verdiği kaliteli hizmet ve gerçekleştirdiği ilkler ile Türkiye’de işitme cihazı sektörünün çıtasını yükseltmiştir.
Bunun yanında markalaşmanın önemine inanan firmamız, Türkiye’de bir ilke imza atarak kendi işitme cihazı markasını yaratmıştır, "LORECa” marka işitme cihazlarını da kullanıcıların beğenisine sunmuş bulunuyoruz. "LORECa” markamızla Dünya’nın her noktasına ulaşmak ve kaliteli hizmeti bu noktalara götürmek en büyük hedefimiz…

Bu hedef doğrultusunda çalışmalarını hızla sürdüren firmamız, Türkiye’de yine bir ilke imza atarak "LORECa” markasına sahip işitme cihazlarını Çin,Kore,Rusya,Afrika,Ürdün,Orta Doğu ve Türki Cumhuriyetler’e ihraç etmeye başlamıştır.

DOĞUŞ MEDİKAL LTD ŞTİ / LORECa İşitme Cihazları dünyanın en ileri mühendislik ve odyolojik gelişmeleri doğrultusunda üretilmektedir.

  İlgi Alanları :  İŞİTME | HALK İŞİTME | İŞİTME CİHAZI MERKEZİ | LORECA | İŞİTME CİHAZI | İŞİTME CİHAZLARI | İŞİTME | HALK İŞİTME |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı