Doğalinya

 Glutensiz, Düşük Proteinli, Vegan, Doğal Ürünler Dogalinya.com'da
  Firma Adı :  Doğalinya
  Sektör :  Alışveriş
  Logo :  
Adres :  Birlik Mah. 4250 Sok. No.20/A Bornova İzmir
  Semt :  Altındağ
  İlçe :  Bornova
  İl / Şehir :  İzmir
Telefon :  08509697797
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.dogalinya.com
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Sağlıklı ve doğal beslenmenin, glutensiz veya düşük proteinli diyetleri sürdürebilmenin ürün çeşitliliği, kalitesi ve bulunabilirliğine bağlı olduğunu çok iyi biliyoruz. Doğalinya işte tam da bu arayışa cevap olma niyetiyle tüm doğal ve glutensiz ürünlerin bir arada bulunabildiği bir alışveriş sitesi olarak hayat buldu.
 
Farklıyız çünkü…
Hem tüketici hem üreticiyiz. Uzun bir süredir çölyak ve glutensiz diyet hayatımızın bir parçası, aynı zamanda kimya ve gıda konularında uzmanlık sahibiyiz. İhtiyaçlar ve yapılabilecekleri tek potada eritip çözüm üretmek bizim işimiz. Bu yolda farklı markalara ait ürünlerin yanı sıra kendi üretimimiz olan ürünleri de size sunmaktayız.
 
Uzmanlığımız ürünlerimizde hayat buluyor
Aile büyüklerimizden aldığımız geleneksel bilgi ve tecrübeyi yenilikçi yaklaşım ve bilim ile harmanlayarak ürettiğimiz doğal süzme balımızı sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çok kısa bir süre içerisinde kendi markamız ve üretimimiz olan glutensiz ürünlerimizi de sizlerle tanıştıracak olmanın heyecanı içindeyiz.   
 
Sürekli gelişim peşindeyiz ve müşteri odaklıyız
Sizi dinlemeyi seviyoruz, önerilere bayılıyoruz. Memnuniyetiniz bizim mutluluğumuz. 

  İlgi Alanları :  glutensiz | ham bal | düşük proteinli | glutensiz ekmek | vegan | sağlıklı atıştırmalık | doğal ürünler | zeytinyağı |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı