çözüm danışmanlık

 çalışma izni,oturma izni,yatırım danışmanlığı
  Firma Adı :  çözüm danışmanlık
  Sektör :  Hukuk Bürosu
  Logo :  
Adres :  Etik ve ahlaki kurallar çerçevesinde hizmet veren firmamız, sağladığı desteği sadece yasalar ve yayınlanmış yönetmelikler çerçevesinde sunmaktadır. \"Наша фирма «Çözüm Danışmanlık» ко
  Semt :  mehterçeşme
  İlçe :  Esenyurt
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  02128522686
Faks :  0228522690
Web Sitesi :   http://
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Etik ve ahlaki kurallar çerçevesinde hizmet veren firmamız, sağladığı desteği sadece yasalar ve yayınlanmış yönetmelikler çerçevesinde sunmaktadır.
\"Наша фирма «Çözüm Danışmanlık» консультирует как корпоративных, так и частных клиентов.Наша компания предоставляет услуги в рамках этических и моральных правил,оказывает поддержку только в рамках законов и правил Республики Турции.\"
Çözüm Danışmanlık bir \"Sigorta Acentesi\" değildir.Çözüm DANIŞMANLIK olarak bizim işimiz Yabancılara Danışmanlık ve Yönlendirme yapmaktır, biz tüm Müşterilerimizi dönemsel olarak iletişim kurtuğumuz en uygun fiyatı veren sigorta acentelerine yönlendiriyoruz.

  İlgi Alanları :  çalışma izni | oturma izni | yabancılar hukuku | vize | pasaport | yabancılara kolaylık |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı