Çorum Blok Tuğla

 Blok tuğla
  Firma Adı :  Çorum Blok Tuğla
  Sektör :  İnşaat Malzemeleri İmalatı
  Logo :  
Adres :  Akkent Mh. Ankara Yolu Bulvarı No:76 Merkez/ÇORUM
  Semt :  Ankara yolu
  İlçe :  Çorum merkez
  İl / Şehir :  Çorum
Telefon :  03642401919
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.corumbloktugla.com
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

"İş birliği, güç birliği anlayışıyla bir araya geldik"

Çorum ilinin lokomotif sektörü olan toprak sanayi sektöründe faaliyet gösteren yedi üretici firma, işbirliği ve güç birliği anlayışıyla bir araya gelerek 2012 yılında Çorum Blok Tuğla Pazarlama Ticaret ve Sanayi A.Ş. 'yi kurmuştur.

Tedarik, finansman, pazar sıkıntısı gibi sorunları birlikte daha kolay aşmak için bir araya geldik. Diğer sektörlere de örnek olacağına inandığımız bu ortaklık ve devamı ile birlikte istihdama da katkı sağlayacağımıza inanıyoruz. Bir sonraki aşamada da toprak sanayinde teknolojik inovasyon için çalışma yapmayı arzuluyoruz.

  İlgi Alanları :  tuğla | blok tuğla | asmole tuğla | izolasyon tuğlası | baca tuğlası |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı