Çağrı Cam Bölme

 Çağrı İnşaat cam bölme www.cagriinsaat.com.tr duvar sistemleri sektöründe Türkiye’nin en çok referansına sahip kurumsal ofis bölme şirketidir.
  Firma Adı :  Çağrı Cam Bölme
  Sektör :  Cam
  Logo :  
Adres :  İstoç 40 Ada No:20
  Semt :  Mahmutbey
  İlçe :  Bağcılar
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  02126593500
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.cagriinsaat.com.tr
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Çağrı İnşaat cam bölme www.cagriinsaat.com.tr duvar sistemleri sektöründe Türkiye’nin en çok referansına sahip kurumsal ofis bölme şirketidir.
Demontabl bölme duvar alanında teknolojik gelişme sağlayan firmamız yurtiçi, yurtdışı çalışmalarıyla pek çok projeyi başarıyla tamamlamıştır.
Bölme duvar sayesinde ofis veya kapalı bir mekanı ayrıma işlemi yapılmaktadır. Demontable sökülüp, takılabilen sisteme sahiptir. Estetik, modern görünümüyle daha şık bir ortam yaratmaktadır.
Ofis bölme çalışması isteğe göre tasarlanıp, renklendirme işlemi yapılmaktadır.

  İlgi Alanları :  ofis bölme | cam bölme |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı