Bereket Lokma

 Geleneksel Türk tatlılarından biri olan lokma tatlısı, Bereket Lokma tarafından halka hem hijyenik hem de ekonomik koşullarda sunulmaktadır. Pek çok kişinin ilgi gösterdiği İzmir lokma İzmir ve çevre
  Firma Adı :  Bereket Lokma
  Sektör :  Hazır Yemek Üretimi
  Logo :  
Adres :  Abdi İpekçi Mahallesi, 3721. Sk. No:39, 35120 Karabağlar/İzmir
  Semt :  Karabağlar
  İlçe :  İzmir merkez
  İl / Şehir :  İzmir
Telefon :  0507 994 70 52
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.izmirlokmaizmir.com
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Geleneksel Türk tatlılarından biri olan lokma tatlısı, Bereket Lokma tarafından halka hem hijyenik hem de ekonomik koşullarda sunulmaktadır. Pek çok kişinin ilgi gösterdiği İzmir lokma İzmir ve çevre illere hizmet olarak verilmektedir. Yunanistan ve Arabistan'da da değişik isimlerle insanların beğenisini toplayan tatlı, İzmir kültürün bir vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bu nedenle de ismi İzmir lokma olarak bilinmektedir.

Un, maya, tuz ve su kullanılarak elde elen hamurun sıvı yağda kızartılmasıyla, tatlının hamuru hijyenik bir şekilde elde edilir. Ardından şerbetle tatlandırılarak, yemeye hazır hale getirilir. Kalite ve hijyen konusunda asla ödün vermeyen firmamız, uzun yılların birikimi sonucunda profesyonel bir nitelik kazanmıştır. Lokma ve pastacılık alanında hizmet veren firmamızın en önemli özelliği, kaliteden ödün vermeden hizmet vermesidir.

Mevlütlerde, sünnet düğünlerinde, düğünlerde ve özel günlerde dağıtmak üzere İzmir lokma siparişi verebilirsiniz. Önemli ve sevilen ikramlıklardan biri olan bu tatlı, insanların çok sevdiği şerbetli tatlı çeşitlerindendir. Sıradan günlerde bile insanın canı çekip, sipariş verebilmektedir. İhtiyacınız doğrultusunda tatlıyı alıp, afiyetle tüketebilirsiniz.

Ortası delikli ve halka şeklinde olan İzmir'in lokmasına her köşe başında rastlamanız mümkündür. Hem kaliteli hem de ekonomik fiyatlarda lokma hizmeti almak istiyorsanız; firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. İyi koşullarda üretilen bu tatlıyı zahmetsizce sofralarınıza taşıyabilirsiniz. Yapılan organizasyonlar için lokma döktürebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteye önem veren firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

  İlgi Alanları :  izmir lokma | izmir lokma döktürme | izmir pilav tavuk | izmir irmik helvası |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı