AKTİF GÜVEN DIŞ TİC. YAZILIM VE MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.

 Hint kültürüne özgü ürünlerin pazarlamasını yapmaktayız
  Firma Adı :  AKTİF GÜVEN DIŞ TİC. YAZILIM VE MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.
  Sektör :  Giyim
  Logo :  
Adres :  PERPA TICARET MERKEZI, A BLOK - SARI AVLU - KAT : 12 - NO : 1838 OKMEYDANI
  Semt :  Okmeydanı
  İlçe :  Şişli
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  0212 210 00 81
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.aktifguven.com/
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

AKTİFGÜVEN DIŞ TİCARET YAZILIM VE MÜHENDİSLİK LTD ŞTİ 2010 YILINDA GENÇ GİRİŞİMCİ İKİ MÜHENDİS TARAFINDAN İSTANBULDA DIŞ TİCARET VE YAZILIM KONUSUNDA FAALİYET GÖSTERMEK İÇİN KURULMUŞTUR. AKTİFGÜVEN FİRMAMIZ 2014 YILININ SONUNA KADAR MÜŞTERİ ODAKLI DANIŞMANLIK VE AYNI ZAMANDA KENDİ ÖZEL ÜRÜNLERİ İLE HİZMET VERMİŞTİR. FİRMAMIZ DİNAMİK VE GİRİŞİMCİ EKİBİNİ 2014 SONU İTİBARİYLE BÜYÜTÜP YENİ FAALİYET ALANLARINA GİRMİŞTİR. SON 5 YILDIR DÜNYANIN BİRÇOK YERİNDEN ÜRÜN ARAŞTIRMASI YAPMIŞTIR. ŞUAN İÇİN HİNDİSTANIN BİLİNEN MARKALARI İLE DİSTRİBÜTÖRLÜK ANLAŞMALARI İMZALAYIP BU ÜRÜNLERİ ÜLKEMİZDE PAZARLAMAKTADIR. FİRMAMIZ DAHA COK FIRSAT ÜRÜNLERİ ODAKLI ÇALIŞMAKTADIR. FİRMAMIZ İSTANBULUN EN BİLİNEN TİCARET MERKEZLERİNDEN OLAN PERPA TİCARET MERKEZİNDE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR. YENİ DİNAMİK EKİBİMİZLE FİRMAMIZ HER YIL GÖZLE GÖRÜLÜR BÜYÜME KAYDETMEKTEDİR.

  İlgi Alanları :  hint dükkani | hint kınası | hint kıyafeti | hint takısı | henna |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDöviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı