Mitsubishi Klima Servisi - Satılık İşyeri Dükkan

 
100 TL

İstanbul / Beşiktaş / Arnavutköy Mahallesi

Satılık İşyeri Dükkan
  
 
 


Emlak alırken/kiralarken bunlara dikkat edin! Önemli Güvenlik Uyarısı
Her türlü dolandırıcılığa karşı lütfen dikkatli olunuz.
Satın alacağınız yada kiralayacağınız emlağı görmeden / araştırmadan, imzalı resmi belge almadan kesinlikle kimseye Havale veya EFT ile ödeme göndermeyiniz.
Kendini emlak müşaviri (sahte) olarak tanıtıp, sizden para isteyenlere karşı temkinli olunuz. En güvenli olanı, karşılıklı görüşüp anlaşmaktır.
İyi alış-verişler dileriz!
Açıklamalar
Çözüm İklimlendirme Merkezleri İstanbul genelinde Mitsubishi Heavy Klimalar için İklimsa güvencesiyle yetkili klima servisi hizmeti vermektedir. 14 yıllık tecrübemizle mitsubishi klima satış, servisi, montajı, bakımı ve tamiri hizmetleri için İstanbul'un tamamında hizmetinizdeyiz. Talepleriniz doğrultusunda klimaların satış hizmetlerinde geçen sezonlarda olduğu gibi yine en ucuz mitsubishi klima servis fiyat garantisiyle çözümler sunmakyayız. Satın aldığınız cihazlar için ücretsiz montaj hizmetini profesyonel ekibimizle aynı gün gerçekleştirip gerekli testleri yaparak teslim ediyoruz. Daha önce montajını yaptırdığınız klimanızın sökülerek başka yere montajının yapılmasını talep ettiğinizde ekiplerimiz demontaj yapabilmektedir. Mitsubishi klima modeliniz ne olursa olsun cihazınızın daha verimli çalışabilmesi için en az yılda bir kez bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Cihazlarınızın arızalanması gibi durumlarda tamir taleplerinizi müşteri hizmetlerimizi aradığınızda en yakın gezici ekibimizi yönlendirmekteyiz. 

Özellikler
İç Özellikler   Dış Özellikler   Konum Özellikleri
 
 

 

Bu emlak ilanı 367 kişi tarafından görüntülenmiştir.

İlan Detayları
İlan Tarihi : 21/04/2018
Metrekare : 110 m2
İletişim İlan Sahibi Bilgileri
Kimden : Sahibinden
İlan Sahibi : Mitsubishi Klima Servisi
Telefon : 0212 2877905
Facebook'ta Paylaş


Sahibinden Konut Daire Konut İşyeri Dükkam Arsa Arazi İlanları - Ücretsiz Emlak İlanı Ver - Satılık Kiralık Emlak İlan Ver