Binlerce Ürün Cesitleri Cep Telefonu Aksesuarlar, Elektrik Ve Elektronik Urunler Kucuk Ev Aletleri Kozmetik Urunler, Oyuncaklar, TV Urunleri - Satılık İşyeri Büro

 
0 TL

İstanbul / Esenler / Oruçreis Mahallesi

Satılık İşyeri Büro


Emlak alırken/kiralarken bunlara dikkat edin! Önemli Güvenlik Uyarısı
Her türlü dolandırıcılığa karşı lütfen dikkatli olunuz.
Satın alacağınız yada kiralayacağınız emlağı görmeden / araştırmadan, imzalı resmi belge almadan kesinlikle kimseye Havale veya EFT ile ödeme göndermeyiniz.
Kendini emlak müşaviri (sahte) olarak tanıtıp, sizden para isteyenlere karşı temkinli olunuz. En güvenli olanı, karşılıklı görüşüp anlaşmaktır.
İyi alış-verişler dileriz!
Açıklamalar
  Türkiye\'nin en mantıklı e-ticaret sitesine hoş geldiniz!


  Hızla büyümekte olan e-ticaret sistemimiz Türkiye’de online alışverişin en güçlü ismi olmaya adaydır. E-ticaret yönteminde online alışverişe fark geliştiriyoruz, hizmet anlayışımızla herkesin dikkatini çekeceğimize inanıyoruz. Çok kısa bir zamanda herkesten farklı bir online sistem ile renk kuracağız !

  Binlerce ürün çeşitliliğimizle e-ticaret sistemine fark getirdik ve siz değerli müşterilerimiz için en iyisini tasarladık, vazgeçilmeze dönüştürdük.

  Bugün  ve gelecekte Türkiye’de online alışverişin lideri olama yolunda ilerlemekten asla vazgeçmeyeceğiz siz değerli müşterilerimize  en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti size sevdirme yolunda ilerlemeye devam ediyoruz. 

  Bizi Tercih Etiğiniz İçin Teşekkür Eder, İyi Alışverişler Dileriz. 

   

  Binlerce Ürün Çeşitleri

  Cep Telefonu Aksesuarlar

  Elektrik Ve Elektronik Ürünler

  Küçük Ev Aletleri

  Kozmetik Ürünler

  Oyuncak çeşitleri

  TV Urunleri

Vizyonumuz
Daha fazla kitleye hitap ederek verdiğimiz hizmetimizden daha fazla siz değerli müşterilerimizin faydalanmasını sağlayıp ve E-Ticaret sistemini diğer tüm dallarında profesyonel hizmet sağlayacağız.

Misyonumuz
Pazalama ve satış alışveriş sitemizin sistemlerini en iyi şekilde kullanarak müşterilerimizi  en iyi hizmeti vermekteyiz. Çünkü biliyoruz ki müşterilerimizin mutluluğu bizim de başarımızdır.

Özellikler
İç Özellikler   Dış Özellikler   Konum Özellikleri
 
 

 

Bu emlak ilanı 282 kişi tarafından görüntülenmiştir.

İlan Detayları
İlan Tarihi : 11/05/2015
Metrekare : 10 m2
İletişim İlan Sahibi Bilgileri
Kimden : Sahibinden
İlan Sahibi : ercan kuyumcu
Telefon : 8504801460
Cep : 5416008590
Facebook'ta Paylaş


Sahibinden Konut Daire Konut İşyeri Dükkam Arsa Arazi İlanları - Ücretsiz Emlak İlanı Ver - Satılık Kiralık Emlak İlan Ver